Montaż Kamer ANTEL

Montaż Kamer Przemysłowych

Montaż kamer przemysłowych CCTV, wykonujemy na co dzień u wielu klientów. Wykonujemy instalacje monitoringu wizyjnego w województwie wielkopolskim, łódzkim, a także dolnośląskim od wielu lat. Przez ten okres obsłużyliśmy tysiące zleceń w pełni zadowalając naszych klientów, a także spełniając ich oczekiwania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w instalacji monitoringu wizyjnego, nasi serwisanci chętnie doradzą Państwu w doborze odpowiedniego sprzętu i technologi, a także odpowiedzą na wszystkie pytania. 

Instalację kamer przemysłowych, wykonujemy w oparciu o sprawdzony sprzęt, największych na rynku producentów systemów CCTV, takich jak: DAHUA, HIKVISION, BCS czy IPOX. Mimo tego, nasza firma zawsze dokonuje selekcji sprzętu, aby zapobiegać niechcianym usterką oraz przerwą w monitorowaniu ważnych dla Państwa obiektów. 

Montaż monitoringu to inwestycja na lata, która przez ten okres może zwrócić się, nawet kilkunastokrotnie. System monitoringu to bardzo dobra metoda na dodatkową kontrolę i zabezpieczenie naszego mienia, przed intruzami i złodziejami, a także, np. nieuczciwymi pracownikami. 

Dlatego chętnie wykonujemy dla Państwa darmowe oferty cenowe. Wycena i montaż dobrego systemu monitoringu zapewni ochronę mienia, a także bezpieczeństwo i kontrolę pracowników, personelu czy klientów. 

Często zadawane pytania

Koszt podzespołów systemu monitoringu, jak również cena za montaż kamer przemysłowych, jest różna. Głównie zależy od tego jaki obszar chcą Państwo monitorować. Ważnym elementem jest również zakres ilości prac, wykonywanych przez nasza firmę. 

Wykonujemy darmowe indywidualne oferty cenowe. Dlatego jeśli chcą Państwo poznać orientacyjny koszt Państwa systemu monitoringu stworzyliśmy do tego odpowiednie narzędzie. Należy otworzyć „Konfigurator Wycen” i wypełnić ankietę a nasi specjaliści przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę cenową.

W przypadku, gdy posiadają Państwo stałe łącze internetowe, możliwość zdalnego podglądu jest jak najbardziej możliwa. Obecnie podgląd zdany jest standardem wykonywanych przez nas systemów monitoringu. 

Dokonując odpowiedniej konfiguracji Państwa routera, rejestratora oraz telefonu, będą mogli Państwo zdalnie oglądać obraz z kamer w czasie rzeczywistym. W aplikacji, jest również możliwość odtwarzania nagrań z poprzednich dni.

W zależności od ilości kamer, które będą Państwo posiadać, ich rozdzielczości, a także pojemności dysku, czas odtwarzania nagrań jest różny. Im większy dysk w rejestratorze tym więcej dni zostanie na nim zapisanych. 

Przykładowo można podać, że w konfiguracji 4 kamer przemysłowych o dobrej jakości nagrywanego obrazu (bez możliwości nagrywania dźwięku) z dyskiem o pojemności 1 TB jest to około 27 dni. 

Przygotowując dla Państwa indywidualne oferty cenowe, nasi specjaliści, dobierają taką konfigurację sprzętu, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Dlatego kamery przemysłowe, które wyceniamy i montujemy, monitorują teren w nocy od 20 do 100 metrów.

Nasza firma wykonuje monitoring bezprzewodowy w oparciu o zewnętrze anteny do przesyłania sieci między budynkami. Wykorzystujemy switche i anteny, jedynie w przypadku, gdy nie ma możliwości rozprowadzenia okablowania.

Nie zajmujemy się montażem kamer bezprzewodowych WiFi. Uważamy, iż nie są one w stanie kompleksowo zabezpieczyć i zarejestrować monitorowanego obszaru.  

Zdjęcia przykładowych realizacji

Dlaczego warto wybrać ANTEL?

Wykonujemy kompleksowo montaż kamer przemysłowych od kilkunastu lat. Jesteśmy z Państwem od wykonania oferty, przez instalację, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zlecamy usług podwykonawcą. Dzięki temu mamy pewność, że system monitoringu jest wykonany prawidłowo i będzie funkcjonował bezawaryjnie przez wiele lat. Stosujemy wysokiej jakości sprzęt, na który udzielamy minimum 2-letniej gwarancji. Doskonale radzimy sobie również w trudnych i nietypowych sytuacjach, dzięki narzędziom i technologią, które stosujemy do wykonywania instalacji monitoringów. Chętnie odpowiadamy na wszystkie zadawane przez Państwa pytania, a także dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Na jakim terenie wykonujemy montaż kamer?

Firma ANTEL wykonuje: Instalacje Elektryczne, Instalacje Monitoringu, Instalacje Alarmowe, Montaż i Ustawianie Anten Satelitarnych, Montaż Domofonów, Montaż Napędów Bram, a także Instalacje Sieci Komputerowych na terenie trzech województw. Obsługujemy klientów z województwa Wielkopolskiego, Łódzkiego oraz Dolnośląskiego.

• woj. Wielkopolskie: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Ostrzeszów, Kępno, Turek, Konin, Koło, Licheń Stary, Września, Opatówek, Lisków, Koźminek, Brzeziny, Antonin, Szałe, Nowe Skalmierzyce, Gołuchów, Grabów, Kraszewice, Malanów, Tuliszków, Słupca, Gostyń, Odolanów, Kotlin.

• woj. Łódzkie: Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Pabianice, Łask, Szadek, Warta, Błaszki, Borysew, Uniejów, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Broszki, Złoczew, Wieluń, Wieruszów, Sokolniki, Burzenin, Osjaków, Kleszczów, Pajęczno, Rusiec, Radomsko, Szczerców, Tumidaj.

• woj. Dolnośląskie: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Dobroszyce, Bierutów, Syców, Twardogóra, Żmigród.

Dlaczego warto zainwestować w instalacje monitoringu?

Instalacja monitoringu wraz z systemem alarmowym to najpopularniejsze rozwiązania dotyczące ochrony mienia i dozoru osób. Kamery przemysłowe możemy spotkać już praktycznie wszędzie, czy to ulice, osiedla mieszkaniowe, biura, sklepy czy własne podwórka. Dzieje się tak dlatego, że wśród codziennych obowiązków nie jesteśmy w stanie dopilnować wszystkiego. Z pomocą przychodzi instalacja kamer przemysłowych. Dzięki nim możemy zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim, a także odstraszyć przestępców i monitorować ruch wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów. Dodatkowo zdalny podgląd na żywo w aplikacji telefonu sprawia, że mogą Państwo nadzorować kilka obiektów jednocześnie.