Montaż Napędów Bram Skrzydłowych

Montaż Napędów Bramy Skrzydłowej

Montaż napędów bramy skrzydłowej to kompleksowa usługa, którą od lat wykonujemy w woj. wielkopolskim, łódzkim i dolnośląskim. Instalujemy napędy do wszystkich bram skrzydłowych o różnej wadze oraz rozpiętości skrzydeł bramy. Posiadamy bogate doświadczenie w instalacji mechanizmów bramowych, a także chętnie doradzimy Państwu w doborze odpowiedniego napędu. 

Montaż napędów bram skrzydłowych, wykonujemy od podstaw. Montujemy solidne uchwyty, aby siłowniki oparte były na wytrzymałych mocowaniach, wykonujemy niezbędną instalacje elektryczną oraz uruchamiamy i konfigurujemy sprzęt. Nasi serwisanci, przygotowani są również na trudne i nietypowe sytuacje, w których należy dorobić odpowiedni uchwyt na miejscu u klienta. Stosujemy sprawdzone napędy marek, tj. CAME, NICEBENINCA czy FAAC.

Montaż automatyki bram skrzydłowych, to również ważna czynność w kwestii zabezpieczeń domów, firm, placów i obiektów. Zainstalowane wewnątrz napędu bramowego sprzęgło, uniemożliwia ręczne otworzenie bramy z zewnątrz. Sprawia to, że wejście lub wjazd intruza przez bramę jest niemożliwe.

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem napędu bramowego, nasi specjaliści wykonają dla Państwa darmową, indywidualną ofertę cenową. W tym celu należy przejść do zakładki „Kontakt” i skontaktować się z doradcą. Mogą Państwo również zadać pytanie korzystając z formularza kontaktowego, wybierając temat „automatyka bramowa”. 

Często zadawane pytania

Koszt napędu do bramy dwuskrzydłowej jest zależny od jej masy, a także szerokości skrzydła bramy. Do każdej bramy dwuskrzydłowej, należy dobrać odpowiedni mechanizm, tak aby nie był on zbyt obciążony podczas pracy, a także o nadmiernej mocy, której nie wykorzysta.

Jeśli potrzebują Państwo funkcji otwierania bramy za pomocą telefonu z każdego miejsca na świecie, to oczywiście jest taka możliwość.

Instalacja i konfiguracja odpowiedniego urządzenia w automatyce bramy, pozwala na sterowanie nią z telefonu. 

To rozwiązanie, montujemy najczęściej na placach firm, dzięki czemu właściciel może otwierać bramę zdalnie, np. kierowcą ciężarówek. 

Instalowanie wraz z mechanizmem fotokomórki na słupkach bramowych sprawiają, że jeśli dany obiekt przetnie linię komunikacyjną między nimi, podczas zamykania bramy, zostanie ona zatrzymana a następnie otworzy się. 

Jest to standardowe zabezpieczenie przed zmiażdżeniem lub uszkodzeniem, np pojazdu.

Zdjęcia przykładowych realizacji

Dlaczego warto wybrać ANTEL?

Montażem automatyki bram skrzydłowych, zajmujemy się od kilkunastu lat. Jesteśmy z Państwem od wykonania oferty, przez instalację, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zlecamy usług podwykonawcą. Dzięki temu mamy pewność, że montowanie przez nas mechanizmy do bram skrzydłowych, będą funkcjonowały bezawaryjnie przez wiele lat. Stosujemy wysokiej jakości sprzęt, na który udzielamy minimum 2-letniej gwarancji. Doskonale radzimy sobie również w trudnych i nietypowych sytuacjach, dzięki narzędziom i technologią, które stosujemy do wykonywania instalacji napędów bram skrzydłowych. Chętnie odpowiadamy na wszystkie zadawane przez Państwa pytania, a także dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Na jakim terenie wykonujemy montaż napędów bramy skrzydłowej?

Firma ANTEL wykonuje: Instalacje Elektryczne, Instalacje Monitoringu, Instalacje Alarmowe, Montaż i Ustawianie Anten Satelitarnych, Montaż Domofonów, Montaż Napędów Bram, a także Instalacje Sieci Komputerowych na terenie trzech województw. Obsługujemy klientów z województwa Wielkopolskiego, Łódzkiego oraz Dolnośląskiego.

• woj. Wielkopolskie: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Ostrzeszów, Kępno, Turek, Konin, Koło, Licheń Stary, Września, Opatówek, Lisków, Koźminek, Brzeziny, Antonin, Szałe, Nowe Skalmierzyce, Gołuchów, Grabów, Kraszewice, Malanów, Tuliszków, Słupca, Gostyń, Odolanów, Kotlin.

• woj. Łódzkie: Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Pabianice, Łask, Szadek, Warta, Błaszki, Borysew, Uniejów, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Broszki, Złoczew, Wieluń, Wieruszów, Sokolniki, Burzenin, Osjaków, Kleszczów, Pajęczno, Rusiec, Radomsko, Szczerców, Tumidaj.

• woj. Dolnośląskie: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Dobroszyce, Bierutów, Syców, Twardogóra, Żmigród.

Dlaczego warto zainwestować w instalacje napędu?

Instalacja automatyki do bramy skrzydłowej, wnosi wiele korzyści oraz wygód dla osób z niej korzystających, a także poprawia bezpieczeństwo i zabezpieczenie obiektu. Dzięki funkcją, takim jak. sterowanie telefonem komórkowym, pilotem czy domofonem, mogą Państwo otworzyć wjazd na plac lub teren obiektu z każdego miejsca na świecie. Znajdujące się wewnątrz mechanizmu sprzęgło, skutecznie uniemożliwia otwarcie bramy z zewnątrz, tym samym wtargnięcie intruza na teren prywatny. Jednocześnie w przypadku braku zasilania, mogą Państwo otworzyć bramę od wewnątrz za pomocą specjalnego klucza i zwolnienia sprzęgła.