Instalacje Sieci Komputerowych ANTEL

Instalacje Sieci Komputerowych

Wykonujemy instalacje sieci komputerowych na terenie woj. wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego. Dzięki wieloletniemu funkcjonowaniu w branży teleinformatycznej, posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu instalacji sieci komputerowych. Zajmujemy się instalacją nowych sieci komputerowych, jak również modernizujemy i rozbudowujemy stare okablowanie strukturalne. 

Instalacje sieci komputerowych, wykonujemy najczęściej w biurach i dużych obiektach, a także w szkolnych pracowniach komputerowych. Sieć komputerową opieramy o sprawdzone urządzenia marek, takich jak.  TP-LINK, NETIS, CISCO, NETGEAR czy ASUS. Sprawdzone urządzenia pozwalają na stabilną i bezawaryjną z ich strony pracę sieci. 

Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i mierniki do wykonywania instalacji sieci komputerowych, co pozwala szybkie i sprawne wykonanie instalacji, a także montaż urządzeń. 

Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem instalacji sieci komputerowej, należy przejść do zakładki „Kontakt” i skontaktować się z doradcą. Mogą Państwo również zadać pytanie korzystając z formularza kontaktowego, wybierając temat „sieci komputerowe”.

Dlaczego warto wybrać ANTEL?

Wykonujemy instalacje sieci komputerowych od kilkunastu lat. Jesteśmy z Państwem od wykonania oferty, przez instalację, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zlecamy usług podwykonawcą. Dzięki temu mamy pewność, że instalacja sieci komputerowej jest wykonana prawidłowo i będzie funkcjonowała bezawaryjnie przez wiele lat. Stosujemy wysokiej jakości sprzęt, na który udzielamy minimum 2-letniej gwarancji. Doskonale radzimy sobie również w trudnych i nietypowych sytuacjach, dzięki narzędziom i technologią, które stosujemy do wykonywania instalacji sieci komputerowych. Chętnie odpowiadamy na wszystkie zadawane przez Państwa pytania, a także dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Na jakim terenie wykonujemy instalacje sieci komputerowych?

Firma ANTEL wykonuje: Instalacje Elektryczne, Instalacje Monitoringu, Instalacje Alarmowe, Montaż i Ustawianie Anten Satelitarnych, Montaż Domofonów, Montaż Napędów Bram, a także Instalacje Sieci Komputerowych na terenie trzech województw. Obsługujemy klientów z województwa Wielkopolskiego, Łódzkiego oraz Dolnośląskiego.

• woj. Wielkopolskie: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Ostrzeszów, Kępno, Turek, Konin, Koło, Licheń Stary, Września, Opatówek, Lisków, Koźminek, Brzeziny, Antonin, Szałe, Nowe Skalmierzyce, Gołuchów, Grabów, Kraszewice, Malanów, Tuliszków, Słupca, Gostyń, Odolanów, Kotlin.

• woj. Łódzkie: Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Pabianice, Łask, Szadek, Warta, Błaszki, Borysew, Uniejów, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Broszki, Złoczew, Wieluń, Wieruszów, Sokolniki, Burzenin, Osjaków, Kleszczów, Pajęczno, Rusiec, Radomsko, Szczerców, Tumidaj.

• woj. Dolnośląskie: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Dobroszyce, Bierutów, Syców, Twardogóra, Żmigród.