Instalacja Napędów Bram ANTEL

Montaż Napędów Bram Przesuwnych

Montaż napędów do bram przesuwnych to kompleksowa usługa, którą wykonujemy od lat w woj. wielkopolskim, łódzkim i dolnośląskim. Instalujemy napędy do wszystkich bram przesuwnych o wadze od kilkuset kilogramów do nawet 2,5 tony. Posiadamy bogate doświadczenie w instalacji mechanizmów bramowych, dzięki temu nasi serwisanci chętnie doradzą Państwu w doborze odpowiedniego napędu, a także odpowiedzą na wszystkie pytania. 

Montaż napędów bram wykonujemy od podstaw. Tworzymy odpowiedni szalunek oraz zbrojenie, aby mechanizm, który potrafi otworzyć nawet 2,5 tonową bramę, oparty był na solidnej podstawie betonowej. Napędy bram, montujemy również do fabrycznych mocowań na słupku. Stosujemy sprawdzone napędy marek, tj. CAME czy FAAC.

Instalacja napędów bram, to również ważna czynność w kwestii zabezpieczeń domów, firm, placów i obiektów. Zainstalowane wewnątrz napędu bramowego sprzęgło, uniemożliwia ręczne otworzenie bramy z zewnątrz. Sprawia to, że wejście lub wjazd intruza przez bramę jest niemożliwe.

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem napędu bramowego, nasi specjaliści wykonają dla Państwa darmową, indywidualną ofertę cenową. W tym celu należy przejść do zakładki „Kontakt” i skontaktować się z doradcą. Mogą Państwo również zadać pytanie korzystając z formularza kontaktowego, wybierając temat „automatyka bramowa”. 

Często zadawane pytania

Koszt napędu do bramy przesuwnej jest zależny od jej masy. Do każdej bramy przesuwnej należy dobrać odpowiedni mechanizm, tak aby nie był on zbyt obciążony podczas pracy, a także o nadmiernej mocy, której nie wykorzysta. 

Orientacyjny koszt mechanizmów do bram przesuwnych o masie:

  • 400 kg – 1500 zł
  • 800 kg – 1650 zł
  • 1200 kg – 1800 zł
  • 1800 kg – 2100 zł
  • 2200 kg – 2400 zł

Jeśli potrzebują Państwo funkcji otwierania bramy za pomocą telefonu z każdego miejsca na świecie, to oczywiście jest taka możliwość.

Instalacja i konfiguracja odpowiedniego urządzenia w napędzie bramy, pozwala na sterowanie nią z telefonu. 

To rozwiązanie, montujemy najczęściej na placach firm, dzięki czemu właściciel może otwierać bramę zdalnie, np. kierowcą ciężarówek. 

Instalowanie wraz z mechanizmem fotokomórki na słupkach bramowych sprawiają, że jeśli dany obiekt przetnie linię komunikacyjną między nimi, podczas zamykania bramy, zostanie ona zatrzymana i otworzy się. 

Jest to standardowe zabezpieczenie przed zmiażdżeniem lub uszkodzeniem pojazdu.

Zdjęcia przykładowych realizacji

Dlaczego warto wybrać ANTEL?

Instalację napędów bram wykonujemy kompleksowo od kilkunastu lat. Jesteśmy z Państwem od wykonania oferty, przez instalację, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zlecamy usług podwykonawcą. Dzięki temu mamy pewność, że montowanie przez nas mechanizmy bramowe, będą funkcjonowały bezawaryjnie przez wiele lat. Stosujemy wysokiej jakości sprzęt, na który udzielamy minimum 2-letniej gwarancji. Doskonale radzimy sobie również w trudnych i nietypowych sytuacjach, dzięki narzędziom i technologią, które stosujemy do wykonywania instalacji napędów bramowych. Chętnie odpowiadamy na wszystkie zadawane przez Państwa pytania, a także dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Na jakim terenie wykonujemy montaż napędów bram?

Firma ANTEL wykonuje: Instalacje Elektryczne, Instalacje Monitoringu, Instalacje Alarmowe, Montaż i Ustawianie Anten Satelitarnych, Montaż Domofonów, Montaż Napędów Bram, a także Instalacje Sieci Komputerowych na terenie trzech województw. Obsługujemy klientów z województwa Wielkopolskiego, Łódzkiego oraz Dolnośląskiego.

• woj. Wielkopolskie: Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, Ostrzeszów, Kępno, Turek, Konin, Koło, Licheń Stary, Września, Opatówek, Lisków, Koźminek, Brzeziny, Antonin, Szałe, Nowe Skalmierzyce, Gołuchów, Grabów, Kraszewice, Malanów, Tuliszków, Słupca, Gostyń, Odolanów, Kotlin.

• woj. Łódzkie: Łódź, Sieradz, Zduńska Wola, Pabianice, Łask, Szadek, Warta, Błaszki, Borysew, Uniejów, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Broszki, Złoczew, Wieluń, Wieruszów, Sokolniki, Burzenin, Osjaków, Kleszczów, Pajęczno, Rusiec, Radomsko, Szczerców, Tumidaj.

• woj. Dolnośląskie: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Dobroszyce, Bierutów, Syców, Twardogóra, Żmigród.

Dlaczego warto zainwestować w instalacje napędu?

Instalacja napędu bramowego wnosi wiele korzyści oraz wygód dla osób z niego korzystających, a także poprawia bezpieczeństwo i zabezpieczenie obiektu. Dzięki funkcją, takim jak. sterowanie telefonem komórkowym, pilotem czy domofonem, mogą Państwo otworzyć wjazd na plac lub teren obiektu z każdego miejsca na świecie. Znajdujące się wewnątrz mechanizmu sprzęgło, skutecznie uniemożliwia otwarcie bramy z zewnątrz, tym samym wtargnięcie intruza na teren prywatny. Jednocześnie w przypadku braku zasilania, mogą Państwo otworzyć bramę od wewnątrz za pomocą specjalnego klucza i zwolnienia sprzęgła.