Montaż Napędów Bram Ostrów Wielkopolski

Montaż Napędów Bram Ostrów Wielkopolski

Montaż napędów bram Ostrów Wielkopolski to kompleksowa usługa, którą od lat wykonujemy w woj. wielkopolskim, łódzkim i dolnośląskim. Instalujemy napędy do wszystkich bram przesuwnych o wadze od kilkuset kilogramów do nawet 2,5 tony. Posiadamy bogate doświadczenie w instalacji mechanizmów bramowych w Ostrowie Wielkopolskim, dzięki temu nasi serwisanci chętnie doradzą Państwu w doborze odpowiedniego napędu, a także odpowiedzą na wszystkie pytania. 

Montaż napędów bram w Ostrowie Wielkopolskim, wykonujemy od podstaw. Tworzymy odpowiedni szalunek oraz zbrojenie, aby mechanizm, który potrafi otworzyć nawet 2,5 tonową bramę, oparty był na solidnej podstawie betonowej lub stalowej. Napędy bram, montujemy również do fabrycznych mocowań na słupku. Stosujemy sprawdzone napędy marek, tj. CAME czy FAAC.

Instalacja napędów bram, to również ważna czynność w kwestii zabezpieczeń domów, firm, placów i obiektów. Zainstalowane wewnątrz napędu bramowego sprzęgło, uniemożliwia ręczne otworzenie bramy z zewnątrz. Sprawia to, że wejście lub wjazd intruza przez bramę jest niemożliwe.

Jeśli są Państwo zainteresowani montażem napędu bramowego w Ostrowie Wielkopolskim, nasi specjaliści wykonają dla Państwa darmową, indywidualną ofertę cenową. W tym celu należy przejść do zakładki „Kontakt” i skontaktować się z doradcą. Mogą Państwo również zadać pytanie korzystając z formularza kontaktowego, wybierając temat „automatyka bramowa”. 

Montaż Napędów Bram Ostrów Wielkopolski – Dlaczego ANTEL?

Montaż napędów bram Ostrów Wielkopolski, wykonujemy kompleksowo od kilkunastu lat. Jesteśmy z Państwem od wykonania oferty, przez instalację, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nie zlecamy usług podwykonawcą. Dzięki temu mamy pewność, że montowanie przez nas mechanizmy bramowe, będą funkcjonowały bezawaryjnie przez wiele lat. Stosujemy wysokiej jakości sprzęt, na który udzielamy minimum 2-letniej gwarancji. Doskonale radzimy sobie również w trudnych i nietypowych sytuacjach, dzięki narzędziom i technologią, które stosujemy do wykonywania instalacji napędów bramowych w Ostrowie. Chętnie odpowiadamy na wszystkie zadawane przez Państwa pytania, a także dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem.

Montaż Napędów Bram Ostrów Wielkopolski – Dlaczego Warto?

Instalacja napędu bramowego w Ostrowie Wielkopolskim, wnosi wiele korzyści oraz wygód dla osób z niego korzystających, a także poprawia bezpieczeństwo i zabezpieczenie obiektu. Dzięki funkcją, takim jak. sterowanie telefonem komórkowym, pilotem czy domofonem, mogą Państwo otworzyć wjazd na plac lub teren obiektu z każdego miejsca na świecie. Znajdujące się wewnątrz mechanizmu sprzęgło, skutecznie uniemożliwia otwarcie bramy z zewnątrz, tym samym wtargnięcie intruza na teren prywatny. Jednocześnie w przypadku braku zasilania, mogą Państwo otworzyć bramę od wewnątrz za pomocą specjalnego klucza i zwolnienia sprzęgła.  

Montaż Napędów Bram Ostrów Wielkopolski – Lokalizacje usług

Firma ANTEL wykonuje: Instalacje Elektryczne, Instalacje Monitoringu, Instalacje Alarmowe, Montaż i Ustawianie Anten Satelitarnych, Montaż Domofonów, Montaż Napędów Bram, a także Instalacje Sieci Komputerowych na terenie trzech województw. Obsługujemy klientów z województwa Wielkopolskiego, Łódzkiego oraz Dolnośląskiego.

Wykonujemy montaż napędów bram w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach, tj. Czekanów, Raszków, Przygodzice, Antonin, Odolanów, Garki, Granowiec, Mikstat, Kotłów, Wtórek, Wysocko Wielkie, Wysocko Małe, Lewków, Franklinów, Topola Mała, Czekanów i wiele innych… 

Kliknij, aby ocenić ten post!
[Głosów: 2 Ocena: 5]

Dodaj komentarz